22 Ekim 2012 Pazartesi

Gülmeye Doyamayacağınız Leziz Bir Video

Bu blogda birbirinden doyurucu tariflere yer veriyorum, ama bu videoyu izlemeye doyamadım. Günün menüsünde leziz atıştırmalıklar değil, leziz atışmalar var!

Dünürlerin birbirini çekememesini konu alan Vanish’in yeni videosunda, eğlenceli atışmalara yer veriliyor. İğneleyici laflarla birbirlerine göndermeler yapan, kıskanç mimikleri ve oyunculuğuyla beni hayrete düşüren bu iki dünürü, yukarıdaki videoda izlemenizi tavsiye ediyorum. Gününüze biraz lezzet katmak istiyorsanız, bence siz de mutlaka görmelisiniz.

Üstelik Vanish’in Facebook hayran sayfasında, bu video ile bağlantılı bir aplikasyon da yer alıyor. http://bit.ly/omurbiterdunurgitmez adresine giderek ileride nasıl bir dünür olacağınızı öğrenebilir, pespembe bir çamaşır makinesi kazanma şansı yakalayabilirsiniz!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

  1. Ιt's going to be end of mine day, however before end I am reading this impressive paragraph to increase my knowledge.

    Also visit my web-site; Webcamchat

    YanıtlaSil
  2. Howdу! I ѕіmply ωiѕh to give you a huge thumbѕ uρ foг yοur great informаtion you've got right here on this post. I'll be cοming baсk to yοur wеbѕite for more soon.


    Here is my ѕіtе ... Ѕixpack ()

    YanıtlaSil

Ne dersiniz?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...