6 Ekim 2015 Salı

Çiçek Çiçek


Yağmurların başlaması ile pencere kenarında nakış sezonu da açılmış oldu. Daha çok öğlen saatlerinde o bu aralar bize naz yapan gün ışığını da fazla kaçırmadan işlerken, öğleden sonralar genellikle dışarıda ve sıcak eve kendimiz atınca da kahveyle, müzikle, atıştırmakla geçiyor genellikle..


Dışarısı griyken en güzeli evi çiçeklerle bezemek..İndirime giren bu suplalara çiçekler işleyip örtü yaptım salona, böylece ilk defa örtü yüzü gördü bizim konsol da bu sayede..Abajurun da biraz rengini değiştirince, çiçek çiçek oldu bizim buralar..Çiçek çiçek geçsin sizin de günleriniz dışarıdaki griye inat, gündemdeki sıkıntılara inat..


2 yorum:

  1. İçimi açtın sabah sabah :) O nasıl güzel bir işleme Elif yahu! Rokoko diyorlar di mi o tekniğe, her bir işlemesine ayrı bayıldım da o kırmızılı kısımlar tam benim tarzım, onları ayrı bir sevdim :)
    Güneşin, ışığın, ilhamın bol olsun arkadaşım

    YanıtlaSil
  2. ne güzel bir işe yaraması bu çiçeklerimin, ne güzel senden bu güzel sözleri duymak..Rokoko mokoko bahane, sen de gecemi aydınlatıverdin işte kısacık bir yorumunla..teşekkürler, iyi varsın..

    YanıtlaSil

Ne dersiniz?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...