3 Kasım 2012 Cumartesi

Nedir Bu Bumerang Dedikleri?Bloggersanız, her gün daha fazla kişi blogunuzu ziyaret etsin istersiniz hatta mümkünse bu arada biraz para kazanmak da istersiniz. İnternetten gelen internete gider misali, internetten alışveriş yapmak için ya da blogunuza isim satın almak için, ya da web albüm hizmetlerine harcamak için...

Amacınız ziyaretlerin artışı ise de, para kazanmak ise de, size de Bumerang'ı önereceğim.

Bumerang Hürriyet'in bir hizmeti.  Ücretsiz ve kayıt olmak çok kolay. Ve eğer üye olursanız,

- Hürriyet bünyesinde blogunuz tanıtılacak ve daha çok okura ulaşabileceksiniz,
- Hürriyet bünyesindeki arama listesine dahil olacaksınız ve daha çok okura ulaşabileceksiniz,
- Hürriyet bünyesindeki YAZARKAFE'de blogunuzdaki yayınlarınızı yayınlayarak daha çok okura ulaşabileceksiniz.  

"Okuyucum çok, yorum da bırakıyorlar, çok şükür" diyorsanız, "biraz da para kazansam, madem ki her gün başına oturuyorum şu meretin" diyorsanız da, yine bu sayede blogunuzda, size teklif edilen reklamlardan istediğinizi yayınlayarak para da kazanabiliyorsunuz.

Nasıl? Şöyle:

- Önce, hurriyet.com.tr'ye üye oluyorsunuz, buradan

- Sonra, Bumerang'a üye olun, promosyon kodu kısmına T20CDBD8 yazarak, buradan
5 yorum:

 1. Sevgili Elift tam da birkac gundur merak ettigim konuya deginmissin.Sen uye misin canim.Bana da uyelik teklifi geldi,kisa sure icerisinde ben de katilacagim..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. blog ve reklam sözcükleri bir araya gelince benim için çok itici oluyorlar... reklam dolu blogları okurken daralıyorum... aynı anda bi çok blogda aynı reklamın postunu görünce tıklamaktan kaçıyorum... blogumda reklam yayınlanma teklifi gelince junk mailime atıyorum... bi kaç kez elişi günlüğümün kumanda panelini açtığımda adsense uyarı verip reklam almamı, para kazanmamı vesaire öneriyordu sürekli... hitim düşsün de bi daha o uyarıyı görmeyeyim diye bir ay post girmediğim oldu... :))
  nedense çok sıkıyor bu durum beni... reklam amaçlı bloglardan da fellik fellik kaçıyorum... ne antipatik blogger ım di mi? :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olur muuu? Herkesin tercihi farklı, ne yapacaksın?

   Sil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Ne dersiniz?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...